Skaner mMR 1 z 2 w Polsce Dowiedz się więcej Doświadczenie 1000+ badań PET/MR Dowiedz się więcej Badanie i wynik w 10 dni Dowiedz się więcej Przejdź dalej

Inteligentna diagnostyka obrazowa PET/MR + MR

Badania

Aktualności

Badania PET/MR

Nasza placówka, dzięki wsparciu środków UE, wyposażona jest w najnowocześniejszy aparat do badań obrazowych całego ciała – Biograph mMR. Aparat jest innowacyjną hybrydą, która łączy pozytonową tomografię emisyjną (PET) i rezonans magnetyczny (MR). Dzięki temu możemy zaoferować naszym pacjentom wysoce innowacyjne, unikalne w tej części Europy, badania.

Wykonaliśmy już

0

badań PET/MR

Terminy badań NFZ – rezonans magnetyczny

Sprawdź najwcześniejsze możliwe terminy wykonania rezonansu magnetycznego
finansowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia

Sprawdź jak do nas dojechać

nasza aparatura

Jesteśmy jedną z dwóch w Polsce jednostek, które posiadają tak zaawansowane urządzenie, co pozwala nam na wykonywanie badań pozytonowej tomografii emisyjnej z rezonansem magnetycznym (PET/MR) oraz rezonansu magnetycznego (MR). Nasza pracownia jest również operatorem aparatu Biograph 6, który umożliwia wykonywanie badań pozytonowej tomografii emisyjnej z tomografią komputerową (PET/CT). Pracownia prowadzona jest przez Laboratorium Obrazowania Molekularnego i Rozwoju Technologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku Sp. z o.o.

Nasi partnerzy

ZAUFALI NAM

Radiosynowektomia

Skuteczna metoda zwalczania bólu stawów.

Dowiedz się więcej

Radiosynowektomia

Poradnie

Medycyny nuklearnej, onkologiczna.

Dowiedz się więcej

Poradnie