Nasze standardy

Wysoka jakość naszych usług

Jesteśmy spółką założoną przez Uniwersytet Medyczny w Białymstoku i  dla nas zawsze na pierwszym miejscu jest dobro pacjenta oraz ciągły rozwój technik obrazowania. Dlatego też nasza pracownia dokłada wszelkich starań aby dostarczyć dla Państwa trafną i dokładną diagnozę. W tym celu zatrudniamy najlepszych specjalistów, mamy do dyspozycji najlepszy na świecie sprzęt oraz stosujemy najwyższe standardy wykonywanych badań PET/MR

Dokładna diagnoza zawsze wymaga właściwego podejścia do samego procesu badania PET.

Nasze procedury

1) Każdorazowo kwalifikacje do badania PET przeprowadza lekarz medycyny nuklearnej. Po przeprowadzonym wywiadzie specjalista może wskazać najwartościowsze z punktu widzenia zdrowia pacjenta badanie.

2) Badanie przeprowadzane jest przez najbardziej doświadczonych w kraju techników, którzy zrealizowali już ponad 1500 badań PET/MR, co pozwala na wykonanie dokładnych pomiarów przy wykorzystaniu maksymalnych możliwości najnowocześniejszego sprzętu Biograph mMR firmy Siemens. Pozwala nam to na wykrycie w badaniu PET nawet najmniejszych zmian.

3) Każdy wynik badania PET opisywany jest przez dwóch lekarzy specjalistów. Uważamy, że dzięki temu nasi pacjenci otrzymują precyzyjną informację, a ryzyko popełnienia błędu jest minimalizowane.

4) Nasi pacjenci każdorazowo otrzymują kompletny wynik badania, tj. nagrane na płycie pliki źródłowe wraz z przeglądarką, która umożliwia zapoznanie się z wszystkimi wykonanymi obrazami oraz z wynikami badania PET przez lekarza prowadzącego.

5) Od momentu podjęcia decyzji o badaniu PET/MR lub PET/CT przez pacjenta i lekarza kwalifikującego do otrzymania opisanych wyników upływa co najwyżej 10 dni. Wiedząc jak ważny jest czas dla wielu naszych pacjentów dokładamy starań aby termin wykonania badania był jak najkrótszy a jego pełny opis wykonany przez dwóch lekarzy specjalistów był dostarczony w jak najkrótszym czasie. Średni czas oczekiwania na badanie i wynik to zaledwie 7 dni.