BARDZO KRÓTKI CZAS OCZEKIWANIA NA BADANIE PET/MR I WYNIK

Każdy z naszych pacjentów jest wyjątkowy. Wiemy jak ważny jest czas, dlatego go szanujemy. Dokładamy starań aby termin wykonania badania był jak najkrótszy. Pełny opis wykonany przez dwóch lekarzy specjalistów staramy się dostarczać niezwłocznie, w miarę mozliwości. Nasze innowacyjne badania PET/MR dostarczają niezwykle cennych informacji. Wielokrotnie doprowadziły do zmiany rozpoznania oraz decyzji terapeutycznej. Dlatego też dokładamy wszelkich starań aby dostosować się do Waszych indywidualnych potrzeb. Świadczymy przy tym usługi na bardzo wysokim poziomie.

Lubimy wyzwania, nieustannie się rozwijamy.

W naszych standardach czas wykonania badania i otrzymania wyniku PET/MR to maksymalnie 10 dni.

Ostatnio pobiliśmy nasz rekord ! Pacjent, który oczekiwał na podjęcie leczenia zmian nowotworowych, został zakwalifikowany do badania we środę. Badanie PET zostało wykonane we czwartek, a wynik opisany przez 2 lekarzy specjalistów – medyka nuklearnego i radiologa – pojawił się jeszcze tego samego dnia !

Działamy ekspresowo. W ciągu 2 dni udało nam się zakwalifikować pacjenta do badania, wykonać je i wydać opis.

Dziękujemy za zaufanie i za to, ze jesteście z nami. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce wprowadzamy zmiany, które mają zminimalizować ryzyko zarażenia naszych pacjentów, czas i konieczność pobytu w naszej placówce. W trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz naszego personelu prosimy o bezwzględne stosowanie się do poniższych zasad:

  • badania nie będą wykonywane dla osób z objawami choroby i/lub poddanym kwarantannie – w przypadku stwierdzenia przez personel złamania tej zasady wdrożone zostaną wszystkie procedury bezpieczeństwa, które skutkować mogą zawiadomieniem służb sanitarnych i hospitalizacją pacjenta
  • pacjenci planujący wykonać badanie proszeni są o przybycie punktualnie o umówionej godzinie bez osób towarzyszących, co zminimalizuje kontakt pomiędzy pacjentami
  • nie ma konieczności wcześniejszego dostarczenia skierowania lub wyników badań
  • w miarę możliwości prosimy o wcześniejsze wydrukowanie i uzupełnienie ankiety przed badaniem w celu zminimalizowania czasu jaki pacjent spędzi w pracowni – ankieta do pobrania tutaj

Informujemy również, że do odwołania pracownia będzie czynna od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 19:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00..