Pliki do pobrania

PET/MR

Pozytonowa tomografia emisyjna z rezonansem magnetycznym to technika nadal bardzo innowacyjna. W związku z tym nie posiada jeszcze refundacji NFZ. Badania wykonywane są jedynie komercyjnie. Każdorazowo w naszej placówce oprócz skanu całego ciała wykonuje się dodatkowe w pełni diagnostyczne badanie 3T rezonansu magnetycznego wybranej okolicy ciała. Zarówno skan całego ciała, jak i wybranej okolicy pozwalają na otrzymanie obrazów fuzyjnych. Lekarzy kierujących prosimy o wystawienie skierowania, które będzie bardzo pomocne przy ustawieniu protokołu badania, tak aby dostarczyć jak najwięcej informacji diagnostycznych.

PET/CT

W naszej pracowni badania pozytonowej tomografii emisyjnej z tomografem komputerowym wykonywane są w ramach umowy z NFZ oraz odpłatnie. W przypadku skierowania wystawionego w ramach publicznego systemu ochrony zdrowia warunkiem realizacji badania jest uwzględnienie aktualnych wytycznych refundacyjnych, które publikujemy poniżej.

MR

Badania rezonansu magnetycznego wykonywane są w ramach umowy z NFZ oraz odpłatnie. W przypadku publicznego płatnika prosimy o wystawienie dla pacjenta e-skierowania, a jeśli nie ma takiej możliwości skorzystanie z załączonego wzoru.

Pozostałe informacje