BARDZO KRÓTKI CZAS OCZEKIWANIA NA BADANIE PET/MR I WYNIK

Każdy z naszych pacjentów jest wyjątkowy. Wiemy jak ważny jest czas, dlatego go szanujemy. Dokładamy starań aby termin wykonania badania był jak najkrótszy. Pełny opis wykonany przez dwóch lekarzy specjalistów staramy się dostarczać niezwłocznie, w miarę możliwości. Nasze innowacyjne badania PET/MR dostarczają niezwykle cennych informacji. Wielokrotnie doprowadziły do zmiany rozpoznania oraz decyzji terapeutycznej. Dlatego też dokładamy wszelkich starań aby dostosować się do Waszych indywidualnych potrzeb. Świadczymy przy tym usługi na bardzo wysokim poziomie.

Lubimy wyzwania, nieustannie się rozwijamy.

W naszych standardach czas wykonania badania i otrzymania wyniku PET/MR to maksymalnie 10 dni.

Ostatnio pobiliśmy nasz rekord ! Pacjent, który oczekiwał na podjęcie leczenia zmian nowotworowych, został zakwalifikowany do badania we środę. Badanie PET zostało wykonane we czwartek, a wynik opisany przez 2 lekarzy specjalistów – medyka nuklearnego i radiologa – pojawił się jeszcze tego samego dnia !

Działamy ekspresowo. W ciągu 2 dni udało nam się zakwalifikować pacjenta do badania, wykonać je i wydać opis.

Dziękujemy za zaufanie i za to, ze jesteście z nami. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.