Poradnia Onkologiczna i Medycyny Nuklearnej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów – od stycznia 2022 r. utworzyliśmy Poradnię Onkologiczną i Poradnię Medycyny Nuklearnej w ramach naszego NZOZ-u.

Powstanie Poradni Onkologicznej i Medycyny Nuklearnej było naturalnym efektem naszej działalności, związanej głównie z izotopową diagnostyką onkologiczną. Wiemy, że w dobie pandemii dostęp do lekarza specjalisty jest utrudniony. Jednak wczesna diagnostyka chorób, w szczególności nowotworowych oraz dobre postępowanie terapeutyczne jest bardzo ważne, aby stawić im czoło. Zaprosiliśmy do współpracy najlepszych lekarzy specjalistów w swojej dziedzinie.

W ramach naszych poradni lekarze specjaliści z zakresu medycyny nuklearnej, onkologii, radiologii i ortopedii oferują pacjentom:

  • konsultacje specjalisty medycyny nuklearnej w zakresie diagnostyki obrazowej,
  • konsultacje onkologiczne,
  • konsultacje, leczenie i opiekę nad pacjentami cierpiącymi na przewlekłe stany zapalne stawów, w tym wykonywanie zabiegów radiosynowektomii
  • diagnostykę stanów zapalnych stawów,
  • opiekę nad pacjentami z chorobami tarczycy,
  • badania ultrasonograficzne (USG),
  • kwalifikacje do badań PET w innych pracowniach niż BioSkaner.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, którzy na co dzień pracują w wysokospecjalistycznych szpitalach klinicznych, m.in. dr n. med. Małgorzata Mojsak, specjalista Medycyny Nuklearnej oraz Pani dr Mariola Kucharewicz – doświadczony onkolog kliniczny. Poradnie zostały wyposażone w nowoczesny aparat USG, co umożliwia w razie konieczności wykonanie na miejscu badania ultrasonograficznego. Nasi pacjenci mają oczywiście również dostęp do innowacyjnych badań PET/MR, całej palety badań z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego oraz zabiegi radiosynowektomii.

Wizyty odbywają się stacjonarnie lub telefonicznie – w zależności od potrzeb i możliwości naszych pacjentów. Poradnie zlokalizowane są w naszej siedzibie, która znajduje się na terenie Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego (Białystok, ul. Żurawia 71a). Pacjenci mają do dyspozycji dużą ilość miejsc parkingowych zlokalizowanych bezpośrednio przy wejściu do budynku. Gabinety, korytarze i toalety są przestronne, w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na dedykowanych podstronach Poradni lub poświęconej zabiegom radiosynowektomii.

Zachęcamy również do kontaktu pod nr telefonu: 883 687 470 lub mailowo:

poradnia@bioskaner.eu – dla pacjentów zainteresowanych umówieniem wizyty z lekarzem onkologiem lub medykiem nuklearnym

rs@bioskaner.eu – dla pacjentów zainteresowanych zabiegiem radiosynowektomii

Zapraszamy do korzystania z usług naszej Pracowni. Nieustannie rozwijamy się i zmieniamy dla Was. To dopiero początek zmian i nowości, jakie zaplanowaliśmy na ten rok.