Siemens VIDA w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym

Dnia 20 maja 2024 roku nasza placówka medyczna uruchomiła nowoczesny rezonans magnetyczny – VIDA. Od tego czasu sprzęt ten przeprowadza pierwsze badania pacjentów, zapewniając precyzyjne diagnozowanie oraz leczenie. To niezwykle istotny krok w rozwoju naszej placówki, który umożliwi nam podniesienie jakości opieki medycznej.

Uruchomienie rezonansu magnetycznego VIDA jest efektem naszego zaangażowania w zapewnienie najwyższej jakości opieki medycznej oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z tego, że możemy wprowadzić tę innowacyjną technologię, która zapewni szybsze i dokładniejsze wyniki badań dla naszych pacjentów.

Nowy rezonans magnetyczny VIDA przynosi liczne korzyści zarówno dla pacjentów, jak i personelu medycznego. Dzięki jego zastosowaniu będziemy w stanie szybciej i skuteczniej diagnozować schorzenia oraz planować odpowiednie leczenie. Jesteśmy przekonani, że wprowadzenie tego nowoczesnego sprzętu umocni naszą pozycję jako lidera w dziedzinie opieki zdrowotnej.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za wsparcie i zaufanie, jakim nas obdarzają. To dzięki Państwa wsparciu możemy kontynuować naszą misję dbania o zdrowie i dobrostan naszych pacjentów, wykorzystując najnowsze dostępne technologie medyczne.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług.